See also: Vikisynaraamat

Estonian

edit

Etymology

edit

viki +‎ sõnaraamat

Pronunciation

edit
  • IPA(key): /ˈvikiˌsɤnɑ(ˌ)rɑˑmɑt/, [ˈvikˑiˌsɤnɑ(ˌ)rɑˑmɑtˑ]
  • Rhymes: -ɑˑmɑt
  • Hyphenation: Vi‧ki‧sõ‧na‧raa‧mat

Proper noun

edit

Vikisõnaraamat (genitive Vikisõnaraamatu, partitive Vikisõnaraamatut)

  1. Wiktionary

Declension

edit
Declension of Vikisõnaraamat (ÕS type 2/õpik, no gradation)
singular plural
nominative Vikisõnaraamat
accusative nom.
gen. Vikisõnaraamatu
genitive
partitive Vikisõnaraamatut
illative Vikisõnaraamatusse
inessive Vikisõnaraamatus
elative Vikisõnaraamatust
allative Vikisõnaraamatule
adessive Vikisõnaraamatul
ablative Vikisõnaraamatult
translative Vikisõnaraamatuks
terminative Vikisõnaraamatuni
essive Vikisõnaraamatuna
abessive Vikisõnaraamatuta
comitative Vikisõnaraamatuga