Wiktionary:Babel
lv Šim lietotājam latviešu valoda ir dzimtā valoda.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
ru-1 Этот участник владеет русским языком на начальном уровне.
Search user languages or scripts

I am here mostly to add Latvian language translations.

Mostly I'm found in LV wikipedia.

Templates

edit
  • m - (masculine gender) | f - (feminine gender) | c & n - common and neutral genders (just to know...)
  • s - singular | p - plural

declension

edit
m:help:Advanced templates

OK, ar šīm lietvārdu locījumu veidnēm ir izveidojies bardax. Kautkad 2k8 gadā (pamanīju tikai kautkad 2k9 beigās), kāds izveidoja savu setu ar locījumu veidnēm un tagad ir 2 seti. Viens sets ir tas ko es savulaik te uztaisīju (lv-noun-d1 - d7). Otrs sets~: Tur ir lietvārdu bāzes veidne lv-decl-noun, kuru var izmantot visām deklinācijām, norādot attiecīgus parametrus. Vēl tajā kategorijā ir vesela kaudze ar ~-1 līdz 7 veidnēm (tās veidnes izsauc galvenā veidne, atkarībā no norādītajiem parametriem (tās ir norādītas kā transcluded, dokumentācijā)), vēl, nesaistītas ar šo, bet kuras uztaisījis tas pats lietotājs ir:: lv-noun-indecl (nelokāmajiem lietvārdiem), lv-decl-noun2, lv-decl-noun-f-a, lv-decl-noun-m-s - šīs pēdējās 3 ir visai neskaidras. Vēl te ir lv-adj-d, kas ir paredzēta īpašības vārdiem un izskatās visai pilnīga.

Par šo te galvenais jautājums ir: vai te ir vajadzīgi 2 seti ar lietvārdu veidnēm? t.i., vai nu vienu ir jāizdzēš (un lapas kas to lieto jāpārvāc uz otru), vai arī tas nekas, ka ir 2 seti un var lietot abus paralēli. (tādā gadījumā, ja nākotnē izvēlēsies 1. variantu, būs lielāks darbs pārvākt tās lapas uz izvēlēto veidni, jo būs jaunas lapas būs pienākušas klāt abām veidnēm.).

Tās veidnes būs jāpapēta (arī to lietojuma daudzumu) un šo jautājumu būs jānoformulē un jāiebaro kautkur @ community portal ekvivalentā.