Contents

ZuluEdit

PronunciationEdit

PronounEdit

lokho

  1. that (class 15, class 17)

InflectionEdit

Stem -lókho
Full form lókho
Locative kúlókho
Full form lókho
Locative kúlókho
Copulative yilókho
Possessive forms
Modifier Substantive
Class 1 wálókho ówálókho
Class 2 bálókho ábálókho
Class 3 wálókho ówálókho
Class 4 yálókho éyálókho
Class 5 lálókho élálókho
Class 6 álókho áwálókho
Class 7 sálókho ésálókho
Class 8 zálókho ézálókho
Class 9 yálókho éyálókho
Class 10 zálókho ézálókho
Class 11 lwálókho ólwálókho
Class 14 bálókho óbálókho
Class 15 kwálókho ókwálókho
Class 17 kwálókho ókwálókho

See alsoEdit