тоа

MacedonianEdit

PronunciationEdit

PronounEdit

тоа (toan sg

  1. personal pronoun, third-person neuter singular: it
    Тоа е најдоброто нешто што ми се случило досега.

Related termsEdit

Last modified on 4 April 2014, at 10:49